Adım Adım

Antrenman Önerileri

“İnsan hayatında iki önemli an vardır. İlk koştuğu an ve neden koştuğunu anladığı an.”

Bir AAtasözü
 
Antrenman Programları

 

Her konuda olduğu gibi sporda da ilerlemenin tek yolu düzenli ve doğru antrenmandır. Sporun hayat boyu sürdürülmesi için motivasyonun yüksek tutulması ve de sakatlık ve hastalıkların önlenebilmesi çok önemlidir. Adım Adım olarak hem düzenli antrenman yapma olanakları sağlıyor, hem de üyelerimizin paylaşımları sayesinde önemli bilgi alışverişinde bulunabiliyoruz.

 

Antrenman programları tam maraton (42.2 km), yarı maraton (21.1 km), 15 km ve 10 km koşusu/yürüyüşü kategorileri için hazırlanmıştır. Programlar Adım Adım tarafından farklı ve güvenilir kaynaklardan derlenerek hazırlanmış ve milli antrenör Ertan Hatipoğlu tarafından incelenerek uygun bulunmuştur.

Bu bölümde verilen programlar genel öneridir; herkesin kişisel ihtiyaçları ve tercihleri farklı antrenman programları gerektirebilir.

Grup halinde koşmak hem keyiflidir hem de ihtiyacınız olan her konuda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Hepsine katılamasınız da arada bir beraber koşmak keyiflidir.

Nerelerde Koşuyoruz?

Tıkla

Ayrıca her ayın ilk Cumartesi sabahı İstanbul Belgrad Ormanı Neşet Suyu Parkuru’nda koşu yarışı düzenlenmektedir

10 km koşu programları için tıklayınız...

15 km koşu programları için tıklayınız...

Yarı maraton - 21 km programları için tıklayınız...

Maraton - 42 km programları için tıklayınız...

 
 

 

Koşa koşa neler oldu?

2008-2017 yılları arasında 28.000+ koşucu, 30 sivil toplum kuruluşu için 212.000+ bağışçıdan, 23.000.000+ TL bağış toplamış ve 120.000+ kişinin, doğanın ve hayvanların hayatlarını değiştirmişlerdir.

Koşa Koşa Neler Oldu?
BİZİ TAKİP EDİN !