Adım Adım Resmi Site
X

İnsan hayatında iki önemli an vardır. İlk koştuğu an ve neden koştuğunu anladığı an.
 
Bir AAtasözü
 
Antrenman Önerileri
 
Her konuda olduğu gibi sporda da ilerlemenin tek yolu düzenli ve doğru antrenmandır. Sporun hayat boyu sürdürülmesi için motivasyonun yüksek tutulması ve de sakatlık ve hastalıkların önlenebilmesi çok önemlidir. Adım Adım olarak hem düzenli antrenman yapma olanakları sağlıyor, hem de üyelerimizin paylaşımları sayesinde önemli bilgi alışverişinde bulunabiliyoruz. COVID-19 pandemi önlemleri kapsamında Mart 2020'den beri ara verdiğimiz Adım Adım Antrenmanları için Eylül 2021 itibariyle yeniden start verdik. 
 

 
Antrenman programları Adım Adım gönüllü antrenörleri tarafından güvenilir kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır.
 
Bu bölümde verilen programlar genel öneridir; herkesin kişisel ihtiyaç ve tercihleri farklı antrenman programları gerektirebilir.
 
Adım Adım antrenmanları ve diğer bilgiler  >> tıkla
 
Adım Adım Koşu (AA Koşu)
 
Ayrıca her ayın ilk Cumartesi sabahı İstanbul Belgrad Ormanı Neşet Suyu Parkuru’nda antrenman koşusu niteliğindeki Adım Adım Koşu düzenlenmektedir. Kısa bir ara verdiğimiz Adım Adım Koşu'lar 8 Ekim 2022'de yeniden başlayacaktır.
 
Antrenman programları
 
 
 
 
 
 
Koşucunun Galaksi Rehberi
 
Yeni başlayanlar ve her seviyeden koşucular için faydalı bilgiler içeren Koşucunun Galaksi Rehberi'ne ulaşmak için tıklayın...

Koşucunun Galaksi Rehberi gönüllü antrenörlerimiz tarafından özenle seçilmiş, ayakkabı seçiminden, beslenmeye, esneme ve güçlendirmeye çeşitli başlıklar altında listelenmiş içeriklerden oluşmaktadır.