Neden Adım Adım Üyeliği

3 Önemli Sebebi Var…

 

1- Daha fazla bağışçı, daha fazla bağış, daha fazla farkındalık

2008-2015 yılları arasında yardımseverlik koşuları sırasında üye olup AA’dan mail alan ve bu önerileri uygulayan koşucular, yardımseverlik kampanyalarında, bu maili almayanlara göre %80 daha fazla bağışçıya ulaştılar ve %36 daha fazla bağış topladılar.

Adım Adım, 8 yıldır koşarak 65.000 kişiden 9.2 milyon TL bağış toplamış 6.000 kişiden aldığı bilgileri analiz eder, yorumlar ve paylaşır. Bu sebeple koşuya hazırlık süresince yardımseverlik koşusu konusunda Adım Adım’dan destek alanlar ortalama 13 kişiden bağış alırken, almayanlar ortalama 6 kişiden bağış alırlar.

Ortalama bir Adım Adım üyesi desteklediği proje için 13 kişiden toplamda 1.700 TL bağış topladı. Tecrübeli (1 kereden fazla yardımseverlik koşusu yapanlar) bir Adım Adım üyesi ise ortalamada desteklediği proje için 20 kişiden toplamda 3.500 TL bağış topladı.

2- Daha kolay, daha keyifli

Adım Adım olarak yardımseverlik koşusu tecrübenizi daha kolay, daha keyifli hale getirmeye çalışıyoruz. İlk yardımseverlik koşusu tecrübesinden keyif alanların %60’i yardımseverlik koşusunu tekrarlarken, keyif almayan kişilerin %25’i tekrarlıyor.

3- Önemli bilgiler, avantajlar ve ayrıcalıklar

Adım Adım üyelerine özel haklar, ücretsiz yarışma katılımları, konaklama, tshirt, sertifika, konaklama, vb..ile ilgili haber alabilirsiniz.
Hangi konularda bilgi paylaşırız?

Yardımseverlik Koşusu gerçekten nedir?

Yardımseverlik Koşusu maili nasıl hazırlanır?

Kimlere gönderilir?

Seçilen proje önemli midir?

Senede kaç kere yapılır?

Koşudan kaç gün önce mail gönderilir?

Saat kaçta gönderilir?

Hangi gün gönderilir?

Kaç kişiye gönderilir?

Sertifikanın önemi nedir?

Koşudan 2 hafta önce gönderilen maile ne olur?

Facebook ile bağış toplanır mı?

Sosyal medyanın faydası nedir?

Ve daha neler neler…